Школа Українознавства Об'єднання Українців Америки (ОУА) є визнана некомерційною організацією у відповідності до Розділу 501(c)(3) Кодексу Податкової Служби Сполучених Штатів Америки (IRS(501(c)(3)). Усі Ваші внески звільнені від оподаткування в повній мірі, дозволеній законом. Для подальшої інформації, просимо сконтактувати Керівництво Школи.

Ви можете допомогти школі різноманітними шляхами: необхідним обладнанням (особливо мобільні компютери, проектори, друкувальний папір, компакт-диск/каcетний програвач тощо), підручниками, книжками. 

Школі постійно потрібна опіка дорослих для чергування на поверхах під час занять і тимчасової заміни вчителів під час перерв. Просимо відгукнутися та допомогти - кілька хвилин чи кілька годин Вашого часу справді прийде на користь дітям.

Інформація про всіх жертводавців буде опублікована на Веб-сторінці Школи. Дякуємо усім, хто безкорисливо підтримує й допомагає Школі Українознавства Об'єднання Українців Америки (ОУА) у Нью-Йорку."Ні про що не турбуватись, ні за чим не турбуватись — значить, не жити, а бути мертвим, адже турбота — рух душі, а життя — се рух."

Григорій Сковорода