Учителька Наталка Єзерська

                       Завдання на 26 січня
 Дорогі батьки! Ми з пані Дариною є щиросердечно вдячні за Ваші різдвяні дарунки. Кожна дитина залишає у нашій пам'яті незабутні риси її,  характеру, оригінальну   неповторність, цікавість, посмішку і  це, повірте,  є нашим найбільшим дарунком(:

Гарних свят, гучної коляди і до зустрічі у новому році!

1. Читання. Оповідання Дев'ятеро.
2. Письмово. Роздрукований додаток з малюнком "Що трапилось? ": 5 коротких речень, котрі описують зображене.
3. Усно. 
Виписати з пісні  у зошиті слова у котрих є літери Я,  Є,  Ї та  Ю  15 грудня
1. Читання. 
2. Письмово. Урок 7 у зошиті з РЗМ. Ст.19, 20 вправа 1,2,3.
3. Прошу переглянути
1 грудня
1. Читання. Дзвінок до Святого Миколая та Святий гість.
2. Письмово.  У зошиті з розвитку звя'зного мовлення ст 11 та 12.
3. Усно. Прошу вивчити напам'ять наступні слова до концерту: навчи нас боротись добром проти зла, творити у світі побожні діла!
Оглянути мультик та подумати, що тут є спільного з текстом про Хом'ячка Тимка, а що відміного.
 17 листопада

1. Читання. Оповідання Про Хом'яка Тимка. Трошки багато читання, але ми журились, щоб дітям не вкучилось  два тижні без школи (:  (текст можна знайти у додатку, наприкінці цієї сторінки - Про хом)
2. Письмово. Роздрукований додаток, де діти одягаються і збоку сидить песик.
 Вправа 5 . Потрібно письмово дати відповіді  на запитання та відповісти, чи можливо визначити, яка пора року є надворі, оглядаючи цей малюнок.
3. Усно. Трохи важко йде з місяцями ... прошу переглянути мультик.
10 листопада
1. Читання. Урок 8. Блакитна сторінка
2. Письмово. Написати у зошиті чому місяць Липень, Жовтень, Листопад та Лютий мають таку назву. наприклад: у вересні цвіте квітка, котра називається верес . Місяць вересень  отримав свою назву від цієї квітки, котра є також дуже цінна медоносна рослина.

3 листопада

1. Читання УРОК 7. Блакитна сторінка
2. Письмово. Сторінка 8,9, та 10 у зошиті з розвитку зв'язного мовлення. Записати у зошиті 3 слова  з літерою Я та 3 слова  з літерою Ю. Окрім цього, потрібно написати наступні слова у кличній формі:  Оксана, мама, Петрик, горобчик, донечка, синочок.
3. Усно. Потрібно вивчити назви місяців

 27 жовтня

 Як уже повідомлялось, осінній карнавал відбудеться у суботу з 11 до 1 пополудні.  Прошу не забути про костюм (:
 Ми матимемо читання та письмо з 9 до 10.45.
 1. Читання. Блакитна сторінка Урок 6 (Співанка про місяці та зернинки веселинки на зворотній)
2. Письмово. Роздрукований додаток, де зображений вовчик та лисичка з лисинятами. На цій ж сторінці написати  4- 5 речень про те, як вовчику набридло бути неввічливим.


  20 жовтня
1. Читання. Сторінка про звертання (Блакитна)
2. Письмово.  Діти  отримали нові Зошити з розвитку зв'язного мовлення. На жаль, я не закупила достатньо, оскiльки число учнів збільшується щосуботи. Решту зошитів отримаємо у листопаді, а наразі, ті, хто не отримав зошит, мають копії сторінок. Отже, на наступну суботу потрібно виконати у зошиті вправу 3 та 4 на ст. 4 та вправа 4 на сторінці 6 та 7 .
3  Усно.
https://www.youtube.com/watch?v=QEj1tHA13Yg. 

прослухавши пісеньку, потрібно перелічити овочі та відповісти, де заховають помідори.
13 жовтня
1. Читання. Блакитна сторінка про Лисенка та слова після тексту.
2. Письмово.  Записати у зошиті 3 речення про oсінь;  одне розповідне, інше питальне та спонукальне (окличне)
3. Прошу переглянути наступне для нашого заняття про Лисенка та його оперу Коза Дереза
3. 6 жовтня 
1 Читання. Блакитна сторінка. Вірші та текст про осінь.
2. Письмово.  Вправа 3, наприкінці сторінки Урок 3 МОВА. Окрім цього, потрібно у зошиті записати 3 речення про те , як звірята готуються до зими.
3. Усно. Розфарбувати роздрукований додаток Осінь у кольорах притаманних осені. Ми вчили нове слово ЖОВТОБАГРЯНИЙ. Потрібно вміти усно описати малюнки та пояснити, за котрими ознаками ми впізнаємо осінь на малюнку.
 Для тих, кого не було в школі  - Прошу знайти у додатку Урок 3 

 

    29 вересня 2018

  1.Читання. Блакитна сторінка -Урок 2.  Дуже прошу подбати, щоб діти перечитали вдома текст принаймні 2 рази!!! Ми не можемо занадто довго працювати над технікою читання.   Наше завдання у 3 класі  є зрозуміти, яка головна ідея у творі, де є цьому підтвердження у тексті, що можемо сказати про головних героїв. І найосновніша мета - це вивчення нової лексики(слів). На жаль, не всі діти звертають увагу на слова після тексту . Дуже прошу на це звернути увагу.

 2. Письмово.   Потрібно виконати дві останні вправи наприкінці сторінки Урок 2 . Окрім цього потрібно у зошиті записати 2 речення, коли я останній раз був( була) ввічливий... і  що чемного я зробив(ла).

3. Усно. Наша тема заняття була  ввічливість, ввічливі слова, поведінка.Складіть  зв'язну розповідь  за малюнком про друзів та ввічливість . Хто ?Де відбувається? Що трапилось і чи ввічливі були звірята?

 Image result for як вовк навчився ввічливості

 


 

     23 вересня 2018


Дорогі батьки, вітаємо  Вас у третьому класі!


Для тих батьків, котрі ще не змогли почути, що саме  Ваша дитина повинна мати у наплечнику щосуботи, ласкаво повторю: потрібно  мати binder and sheet protector (прозорі) для роздрукованого матеріалу та маленький зошит( будь якого кольору)  для написання диктантів та виконання домашнього завдання. Прошу не забути про 2 олівці.
Домашнє завдання та оголошення будуть завжди  розміщені на цій вебсторінці. Прошу повідомити інших батьків нашого класу про цю сторінку, якби хтось ще не знав.

 

 Ваші запитання, зауваги, критику, зголошення про допомогу(:  прошу надсилати на адресу natyezr@gmail.com або телефонувати   - 917 214 9536.


 Ми повернули зошити з коротеньким диктантом. Переважна більшість у класі написали цих кілька слів без жодної помилки, декотрі мали дуже незначні  помилки, що є цілком звично після літа . Назагал, це був абсолютно позитивний результат, котрий дає нам можливість сміливо рухатись допереду.


    Щодо завдання на наступну суботу.


1.Читання.

 Блакитна сторінка. Урок 1.  Важливо є звернути увагу на слова після тексту. Ми їх пояснюємо та  формуємо з них короткі речення.


2. Письмово.

 Роздрукований додаток Урок 1, наприкінці сторінки (запишіть у алфавітному порядку (дерева, птахи , квіти). Можна це виконати на цій ж сторінці або у зошиті.


3. Усно.

 Діти отримали карту, де є позначені міста, моря та держави, котрі межують з Україною. Потрібно вміти назвати столицю, моря та  найдовшу ріку в Україні- Дніпро.

 На порожній карті (де зображені лише кордони) потрібно позначити ріку Дніпро, два моря та міста Львів, Тернопіль, Івано Франківськ, Полтава,  Чернігів та Харків.


Гарного тижня та до наступної суботи.
   
     

ĉ
Nataliya Yezersky,
7 жовт. 2018 р., 13:55
ĉ
Nataliya Yezersky,
23 лист. 2017 р., 21:21
Ċ
Nataliya Yezersky,
24 лист. 2018 р., 06:48
ĉ
Nataliya Yezersky,
7 жовт. 2018 р., 13:58
ĉ
Nataliya Yezersky,
7 жовт. 2018 р., 13:59