2018-2019 Навчальний Рік - Учитель п. Наталія Дудко,
Помічник: п. Ірина КуликДомашнє завдання. Дата 02-23-2019
Письмо:
1. Практикуємо написання і вимову літери "С"[-ес], звук [-с].
2. Виконуючи завдання "Барвистої Абетки", дитина повинна розмалювати лише ті малюнки, назви яких починаються на літеру "С".
3. У завданні  "Розмальовуємо літеру "С"" розясніть дитині, щоб вона на даному полі, де хаотично розкидані літери, віднайшла і розмалювала лише літери "с".
Мовлення:
1. Протягом тижня пригадуйте дитині вивчену літеру "С", практикування можна проводити у вигляді гри "Назви слово", в якій діти самі добирають слова зі звуком [с] і м`яким [с`].Ось до помочі пропонується перелік слів ( собака, автобус, сосна, слон, син, осінь, сонце, ніс, осінь, листок, роса, сік, садівник, ліс, слива, сім'я, соняшник, санки, сім, самокат....)
2. Рубрика "Маленькими Крочками до Бога". Ми говрили про молитовні жести. Як усі добрі жести, наприклад, обійми, потиск руки при зустрічі, є виявом нашої приязні до особи, так само і молитовні жести-це вияв нашої приязні, любові до Бога. Кожен молитовний жест треба здійснювати без поспіху та уважно. Різновиди молитовних жестів( знак хреста, закриті очі, поклін, постава на колінах і т.д.)
3.  Розпочали тему "Транспорт". 
Слова уроку (літак, вертоліт, поїзд, корабель, тролейбус, автобус, трактор, пожежна машина, швидка допомога, таксі, метро....)
-види транспорту: повітряний, наземний, водний, спецтранспорт, будівельний, громадський.
4. Пропонуєтся до запам'ятовування римівка-привітання:
Моя посмішка весела
Моя посмішка чарівна
Ось тримай і ти її
Посміхайся і рости!
5. Готуємось до Шевченківского Свята.
Вірш "Ми маленькі діти"
Ми маленькі діти,
Мало рочків маєм,
Але про Шевченка,
Вже багато знаєм,
Як Тарасик підростав,
Як поетом славним став,
Нині ми його вітаєм,
І пісні Йому співаєм.
Пісня "Зацвіла в долині...."
Зацвіла в долині
Червона калина,
Ніби засміялась,
Дівчина-дитина.
Любо, любо стало,
Пташечка зраділа
І защебетала.
Пісня "Тече вода із-за гаю...."
Тече вода із-за гаю, та попід горою,
Хлюпочуться качаточка поміж осокою.
А качечка випливає з качуром за ними
Ловить ряску, розмовляє, з дітками своїми.


Домашнє завдання. Дата 02-16-2019 
Письмо:
1.Вправляємось на письмі з літерою "Р"
2. "Барвиста абетка", малюнки в яких є літера дана повинні бути розмальовані, проасистуйте дитину в цьому.
3. Практикуємось написання цифри "9"
Мовлення:
-заохочуйте дитину впрвлятися у вимові букви "Р".Для урізноманітнення пропонуйте дитині пограти з вами гру "Договори Слово"
Ра -(к, діо, влик, дість)
Ро- (машка, мб, зум, бота)
Ру- (ка, чка, кавичка, салонька)
Рі- ( жок, чка, пка)Домашнє завдання. Дата 02-09-2019
Письмо:
1.Вивчаємо літеру абетки "П"
2. Виконуємо завдання "Барвистої Абетки" на дану літеру.
3. Практикуємо написання цифри "8"
4. Завдання "Розмальовуємо літеру "П"".
Мовлення:
-Ми розпочали тему "Дикі тварини" Слова уроку ( лисиця, вовк, ведмідь, миша, їжак, олень, лось, білка.....)
- Грайте з дітьми вдома гру "Ехо" слова , що закінчуються на "п" (галоп, кріп, Остап, пікап, кетчуп, стовп, сніп, потоп, доступ......)
- Рубрика 'Маленькими Крочками до Бога", ми говорили про важливість нашого з вами імені. Ім'я дуже важливе в нашому житті. При Хрещенні, коли ми отримуємо ім'я, на нас сходить Божа Благодать, ми стаємо дітьми Божими, християнами! 
- прочитайте дитині 
Вірш "Ім'я"
Коли ти народився- зраділа вся сім'я.
Коли ти охрестився- зраділи небеса!
Бо Божою дитиною у хрещенні ти став,
І Дух Святий печать свою
У твоє серце вклав.
Тож бережи ім'я своє, шануй і поважай.
І приклад вдачі доброї ти іншим подавай!Домашнє завдання. Дата 02-02-2019
Письмо:
1. Вчимося писати літеру української абетки "Н" і "О."
2. Розмалювати листки "Барвистої Абетки" звертаючи увагу на малюнки назви котрих починається з "Н" і "О"
3. Завдання "Літери української абетки О, Ґ, К", де дитина повинна розмалювати дані літери у зазначені кольори. Алфавітний порядок літер у завданні відсутній, це спонукає дитину сфокусувати свою увагу і вивчити кожну літеру зокрема.
4. Завдання "Відтворюємо українські літери Л, М, Н", дитина повинна уважно проаналізувати те, як розташовані та розмальовані клітинки кожної літери та відтворити їх на порожніх полях.
Мовлення:
1. Вивчіть римівку-привітання
Я скажу тобі "Привіт"
Твій привіт летить мені,
Ми хороші друзі,
Обіймімось дуже!
2. Практикуйте з дитиною вимову літер "Н" і "О" чого можна досягти виконуючи вправу "Ехо" - відлуння. Придумайте слова, які закінчуються на літеру яка вивчається, попросіть щоб дитина повторювала кілька разів закінчення слова, як ніби ехо. Н-д: сон-он-он, з метою щоб автоматизувати звук букви яка вивчається. Пропонується перелік слів з буквою "н"(Мирон, слон, тин, млин, барабан, банан, лимон, район....), слова з буквою "о" (молоко, зерно, морозиво, небо, вікно, крісло, дерево.....)
Домашнє завдання. Дата 01-26-2019
Письмо:
1. Вчимося писати і вимовляти літеру "М" . Зкоординуйте дитину, щоб написала велику і маленьку літеру, а також розмалювала малюнок, назва якого починається з літери М.
2. Виконайте завдання "Розмальовуємо Літеру "М"", де ви побачите поле на якому хаотично розташовані різні літери. Дитині треба знайти серед них літеру "М" та розмалювати (літери зустрічаються неодноразово).
3. Вчимося писати цифру "7".
4. Виконуючи завдання "Барвиста Абетка", попросіть дитину розмалювати лише ті малюнки, що починаються з літери "М"
5. Завдання "Долоньки" допоможе дитині отримати і закріпити розуміння просторових понять "праворуч", "ліворуч" на прикладі правої і лівої долоньок. Спитайте дитини котрою рукою їй зручніше малювати. Таким чином дитина буде формувати уявлення про ведучу руку. Це завдання спрямовано на розвиток орієнтації в просторі, дрібної моторики, посидючості, спостережливості.
Мовлення:
1. На уроці ми розмовляли про Новий Рік, що наступив, про Різдвяні Свята, що ми святкували, про погоду взимку. Продовжуйте вести розмову про перший місяць року -Січень. Ключові слова ( Різдво, Новий Рік, зима, заметіль, бурулька, сніг, мороз, лід, холод, ковзани, лижі, санчата, сніговик, снігова баба..)
Пропонується римівочка до запам'ятовування:
Я морозу не боюсь!
В кожушину одягнусь.
Хай мороз не злиться
Я у рукавицях.
2. Ми розпочали вивчати новий розділ "Свійські Тварини" Ключові слова уроку (курка, гусак, півень, свиня, кіт(-шка), кролик, віслюк, поні, коза, корова, качка, кінь, собака, вівця, індик...)

Копії завдань для друку можна знайти в долученні.Домашнє завдання. Дата 12-15-18
Письмо:
1. Вчимося писати і вимовляти літеру "Л" [-ел], звук [л]. Напишіть велику, маленьку літеру, обведіть її за схемою, розмалюйте картинку слово котрої починається з літери "Л".
2. Виконуючи завдання "Барвистої Абетки" попросіть дитину спершу назвати усі малюнки, а лише після розмалювати ті в котрих на початку слова вони чують [л].
3.Виконуючи завдання "Розмалюй літери І, Л, Є", дитина зможе закріпити вивчеі літери розмалювавши
їх у зазначені кольори. У завданні відсутній алфавітний порядок літер, що допоможе краще сфокусувати увагу і вивчити кожну літеру зокрема.
4. Вчимось писати друковану цифру "6"
Мовлення
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
- ми згадували, що 19 Грудня припадає свято св. Миколая, наголошували на святкуванні цієї хорошої української традиції. В ніч на 19 Грудня ангелята мають дуже багато роботи- вони допомагають рознести подаруночки у кожну родину. Під кожним віконечком ангелики дзвіночками сповістять, що тут є дитя, яке дуже чекає Святого Миколая.
Колись давно в одній далекій країні в побожній сім'ї народився хлопчик. Його назвали Миколаєм, що у перекладі означає "переможець". Він був дуже старанним у навчанні та милосердним у серці. Згодом він став священником, а потім єпископом. Миколай вчинив дуже багато добрих справ, допоміг багатьом людям.Домашнє завдання. Дата 12-8-18
Письмо:
1. Вчимося писати та розпізнавати літеру "К" [ка], звук [к], обвівши велику і маленьку букви за схемою.
2.Працюючи над завданням "Барвистої Абетки" заоходьте дитину розмалювати кольоровими олівцями лише ті малюнки назви яких починаються з літери "К"
3. Виконуючи завдання "Додай відсутню частину до п'ятикутника", залучається увага дитини, логіка, а також аналітичне мислення та сприймання предметів у просторі.
4. Вчимось писати друковану цифру "5"
5. Виконуючи завдання "Відтворюємо українські літери З, И, І" ,дитина вчиться розрізняти дані літери Абетки та запам'ятати їх правопис.

Наступної суботи 12-15-18 Різдвяний концерт. Прохання повторювати з дитиною слова колядок.Домашнє завдання. Дата 12-1-18
Письмо:
1.Ознайомлюємось з написанням літери "Ї", дитина повинна обвести букву за схемою, написати маленьку та велику літери, розмалювати картинку, слово якої починається з цієї літери.
2. Виконуючи завдання "Барвистої Абетки" звертайте увагу дитини, щоб вона назвала зображені предмети, а розмалювала лише ті малюнки назви яких починаються на літеру "Ї". Це краще допоможе дитині засвоїти зв'язки між звуком та літерою, отже розвинути фонематичне сприймання.
3. Виконуючи завдання "Розмальовуємо Літеру "І"" Роз'ясніть дитині, що їй потрібно на даному полі, на котрому хаотично розташовані різні літери, віднайти і розмалювати літеру "Ї", яка зустрічається неодноразово, і написана різними шрифтами. Це завдання надає дитині чудову можливість потренувати відразу кілька важливих навичок, а саме: довільну увагу, дрібну моторику та зоров-моторну коодинацію.
Мовлення:
- говоріть з дитиною про пору року зиму, що настала, як змінилася природа. Нехай дитина вивчить вірш про
"Грудень", запам'ятовування маленьких римівочок надзвичайно добре тренує пам'ять малят!
Грудень без пальта ходив-
Грудень груди застудив:
Лежить під периною,
П'є чай з калиною.
-на уроці ми розмовляли про емоції, як дітки почували себе? Звідки взявся гарний настрій? Що нам може підняти настрій? З чого нам приємно? Ми вчилися розрізняти настрій свій та один одного по виразу обличчя. Важливо, щоб дітки вчилися розуміти причину свого настрою, розуміти свій внутрішній стан та говорити про нього. Також говорили про те, як можна розрадити когось, та підняти настрій собі та іншим.
-завдання "Емоції" запропоновано 4 назви емоцій (злість, образа, здивування, радість) дитина мусить поміркувати і уявити як би виглядали ці обличчя з поданими емоціями.Домашнє завдання. Дата 11-17-18
Письмо:
1.Тренуємо написання голосної літери "И", зверніть увагу дитині, що буква і звук звучить одинаково.
2.. Виконуючи завдання "Літери Абетки "Й"", попросіть, щоб дитина розмалювала лише ті клітинки в яких написана літера "Й", та після подивилась уважно, що вийшло. Потім написала цю літеру декілька разів, користуючись пунктиром.
3. Розмалюй "Барвисту Абетку літери "И"
4.Виконуючи завдання "Відтворюємо українські літери Е, Є, Ж". Це завдання допоможе дитині у цікавій ненав'язливій формі навчитись розрізняти такі літери української абетки, як Е, Є, Ж, та запам'ятати їх правопис. Дитині треба уважно проаналізувати те, як розташовані та розмальовані клітинки кожної літери та відтворити їх на порожніх полях.
Мовлення: Вчимо слова колядок на Різдвяний виступ, копії домашнього завдання, та слова пісень на концерт можна знайти в долученні, опустившись на долину сторінки.


Домашнє завдання. Дата 11-10-18
Письмо:
1. Практикуємо написання літери "З", звертаємо увагу дітям на розрізнення літери "зе" і звука [з]
2.Розмальовуючи "Барвисту Абетку", просимо, щоб діти назвали і розмалювали лише ті слова, де зустрічається "з"
3.Виконуючи завдання "Розмалюй літери В, Ж, Є" дитина закріпить вивчені літери, розмалювавши їх у зазначені кольори. У завданні відсутній алфавітний порядок літер, що допоможе краще сфокосувати увагу і вивчити кожну літеру зокрема.
4.Учимось писати цифру 4, та рахувати. Попросіть дитину спешу подивитись на велику цифру та вказану на ній послідовність рухів при її написанні, написати цифру за пунктирними лініями, а потім самостійно.

Пісні: Прохання вчити з дітками пісні на Різдвяне свято. Оновленi слова колядок на виступ можна знайти в долученні.


Домашнє завдання. Дата 11-3-18
Письмо:
1.Вчимося писати літеру "Ж" української абетки.
2. Розмальовуючи "Барвисту Абетку", зверніть увагу дитині на назву букви і звучання звука у словах,  де зустрічається "ж".
3.Виконуючи завдання "Розмалюй літери укр. абетки В, Ж, Є",дитина закріпить вивчені літери,  розмалювавши їх у зазначені кольори. У завданні відсутній алфавітний поядок,  що сприятиме краще сфокусувати увагу і вивчити кожну літеру зокрема.
4.Розмальовка "Казкові цифри", виконуючи це завдання дитина повторить цифри  та кольори. Розпитайте дитину про казку "Колобок", яку ми слухали в класі аудіозапис. Хто зліпив Колобка? Чому він опинився у лісі? Яких звірів зустрів на своєму шляху? Від кого йому не вдалося втекти?  
Мовлення:
-на уроці ми розпочали нову тему "Їжа", говорили якою їжа буває, корисна, некорисна,  смаки їжі,  з чого зрблена.  Слова уроку (хліб,  борщ, каша, салат, вареники, канапка, яйце, торт, цукерки, м`ясо, риба, сир, ковбаса, масло, сметана, молоко, сік, компот, чай)
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми читали казку Ярослава Вонса "Вередуля", про любов і прощення. У житті нам часто трапляються такі ситуації,  коли ми бунтуємо,  не хочемо виконуати свої обов`язки, протирічимо будь-яким обмеженням,  хочемо бути незалежними від усіх і від Бога. Тому через власну гордість потрапляємо у різні халепи. І коли ми думаємо,  що усі відвернулись на допомогу приходить Бог. Той від якого ми найменше чекаємо допомоги,  після того як ми відійшли від Нього .

Готуємося до Різдвяного Концерту, прошу вчити слова колядки "Прилетіли Ангелята", та "Дзень, дзелень"Домашнє завдання. Дата 10-27-18
Письмо:
1. Українська абетка,  вчимося писати літеру "Є", звертаємо увагу на назву букви і звука [-йе-]. Разом з дитиною знйдіть усно слова в яких зустрічається літера "Є", н.д: єнот, фойє, Єва, Євангеліє, Європа, Єгипет. 
2.Поясніть дитині,  що виконуючи завдання "Барвистої Абетки" вона повинна розфарбувати лише ті малюнки в яких зустрінеться звук "йе".
Мовлення:
- повторіть з дитиною назви геометричних фігур. На закріплення пропонується розмалювати фігури,  це завдання в невимушеній формі навчить дитину розрізняти геометричні фігури, а також повторити кольори. Виконуючи це завдання у діток тренується увага,  дрібна моторика,  зорово-моторна координація. 
- пригадайте назви овочів,  пропонуємо розмалювати розмальовку з овочами у відповідні кольори, а також нехай дитина прокоментує вам,  що вона розмальовує,  і які овочі з розмальованих їй подобається їсти! 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про "П'ять органіа чуття", зокрема про зір, слух, смак, нюх і дотик- як про надзвичайні дари даровані Богом нам для пізнання світу. Красу Божого світу ми можемо пізнавати за допомогою зору та слуху. Носом ми відчуваємо різні запахи. Нюх допомагає людині уникати небезпеки. Язиком ми розрізняємо різні смаки. Вибираємо їжу, яка
нам більше смакує. Щедрий Бог наділив людину органами чуття,  щоб вона могла пізнавати цей чудовий світ і була щасливою! 
Пісні:-продовжуємо  вивчати слова пісень на Різдвяний концерт. Список пісень,  як і решта завдань можна знайти в долученні,  опустившись вниз сторінки. 


Домашнє завдання. Дата 10-20-18
Письмо:
1. Алфавіт,  вчимося писати друковану літеру "Е", виконуючи це завдання у діток тренується довільна увага,  дрібна моторика, а також зорова та м'язова пам'ять. 
2. Виконайте завдання "Барвиста Абетка", запропонуйте дитині розмалювати ті малюнки назви яких починаються на літеру "Е". Виконуючи це завдання повторіть слова де зустрічається буква "Е", це допоможе дитині краще засвоїти зв`язки між звуком та літерою,  отже розвинути фонематичне сприймання. 
Мовлення:
- повторіть назви фігур: квадрат, коло, прямокутник, трикутник, ромб, трапеція, зірка, п'ятикутник, шестикутник, овал. 
-виконуючи завдання "Додай відсутню частину до прямокутника" запропонуйте дитині почергово до кожного прямокутника знайти відсутній фрагмент, який міститься серед різних форм праворуч, та з'єднати їх попарно лінією. 
-продовжуємо вести розмову про осінь, як міняється погода, які дари принесла осінь;
- обговоріть з дитиною які овочі і фрукти вона знає,  які любить їсти,  яка користь з них? 
-на уроках разом з п.Настею(музичним керівником) ми розпочали вивчати пісні та колядки до Різдва. Список пісень знайдете в долученні. 

(Копії  Літери "Е", "Барвистої Абетки", "Додай відсутню фігуру до прямокутника" та список пісень можна знайти в долученні опустившись на долину цієї сторінки
Домашнє завдання. Дата 10-13-18
Письмо:
1. Алфавіт, вчимося писати букву "Д", вміти розрізняти букву і звук.
2.Повторіть з дитиною букви які вже вивчили, для повторення, розмалюйте малюнок з буквою "Ґ"
Мовлення:
-ведучи розмови з дітками в буденному житті,  зверніть увагу на слова,  в яких зустрічається буква "Д", щоб діти вчилися відрізняти цю літеру у словах на слух.
-на уроці ми вивчали кольори: червоний, синій, рожевий,  фіолетовий, білий,  жовтий, коричневий, помаранчевий, зелений, чорний;
- ми розглядали фігури, зокрема: прямокутник, зірка,  ромб, трикутник,  квадрат, коло,  трапеція,  п'ятикутник, шестикутник. В побуті звертайте увагу дітей на предмети,  які є подібні на фігури вище перераховані;
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про Людину- як чудовий задум Творця. Ми з дітками заняттям раніше говорили, що Бог створив світ,  і найбільше зі всього сотвореного Він полюбив Людину. Він дав нам руки, ноги. Руками- ми можемо обійняти один одного,  допомогти,  витерти комусь сльозу,  подати хліб голодному,  працювати. А ногами- ходимо,  бігаємо, плаваємо,  танцюємо.  Кожний є неповторний,  особливий. За допомогою рук,  ніг,  органів чуття ми можемо пізнавати світ створений Богом

(Копії роздаткового матеріалу можна знайти внизу в долученні опустившись на долину сторінки). Домашнє завдання. Дата 10-6-18
Письмо:
1. Український алфавіт; вчимося писати букви "Г" і "Ґ"; тренуємось вимовляти звуки літер. 
Мовлення:
-назвати слова, що починаються з букв "Г"і "Ґ";
- рахунок від 1 до 10. Під час прогулянок з дитиною заохочуйте рахувати все що бачите: машини,  будинки,  дерева,  людей;
-на занятті ми обговорювали,  які дари нам принесла осінь-"Фрукти", повторюйте з дітьми слова: яблуко, груша, кавун,  банан, персик, слива, диня, ківі, абрикос, ананас, лимон, мандарин, грейпфрукт. Та обговоріть,  які фрукти є їх улюблені,  яка користь їх для здоров`я.
-казка "Ходить Гарбуз по городу", ми слухали з дітьми аудіо казку,  а також музично-танцювальну обробку казки. Обговоріть які овочі виросли на городі. 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про "Біблію", як джерело знань про Бога. Про те що Святе Письмо є найважливіша книга, яку перекладено всіма мовами світу. Вона важлива тим,  що в ній записані слова самого Бога звернені до людей. Господь хотів,  щоб люди пізнавали Його і ставали до Нього подібними. Читати Біблію може кожен- і дитина і дорослий. 
-ми співали пісню:
       Біблію читай кожен день,  молись завжди 2р.
       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! 
       Щоб тобі рости 2р.
       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! Домашнє завдання. Дата 9-29-2018
Письмо:
1. Український алфавіт; вчимося писати букву "В"; вдома обвести літеру за схемою; написати за пунктирними лініями; написати велику та маленьку літеру; розмалювати літеру та малюнок назва котрого починається з літери "В".
Мовлення:
Назвати слова, які починаються з букви "В", тренуємось вимовляти звуки вивчених літер "А, Б, В", щоб знати різницю. 
-Продовжуємо вести розмову про пори року, особливо про осінь,  як називаються місяці осені. Яка погода характерна для осені. 
-Повторіть з дитиною дні тижня. Обговоріть як ваш розклад відрізняється протягом робочих днів і вихідних. 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
(У цій рубриці ми будемо розповідати діткам про основні цінності християнського життя. Ці розповіді допоможуть їм краще пізнавати світ, себе і Бога.)
-на уроці ми говорили про Бога-Творця світу. Що було навкруги до створення Господом світу?; скільки днів Господь творив світ; що творчі дії Бога тривали шість "днів", що ці дні не були звичайними днями, такими, що тривають 24 години, їх тривалість є для людини невідомою; що сьомого "дня" Господь звелів нам відпочивати, йти до церкви і в молитві Творця-Бога прославляти. Найбільшою подякою дитини Богові є її щира молитва! 
-Допоможіть дитині вивчити напам`ять молитву до Ангела Хоронителя,  начитуючи її щодня:

Ангеле Хоронителю мій
Ти все при мені стій
Рано,  ввечір,  вдень,  вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого! 


Домашнє завдання. Дата 9-22-2018
Письмо: 
1. Вчитися писати і розпізнавати букви "А" і "Б"
2. Обвести літери "А" і "Б" за схемою. 
3. Написати літери "А" і "Б" за пунктирними лініями. 
4. Під час виконання завдання з розділу "Барвиста Абетка" заоходьте дитину використовуючи кольорові олівці розмалювати лише ті малюнки,  назви яких починаються на літеру "А" і "Б"
5. На уроці діти вчилися вслухатися  та розуміти римовані тексти пісень,  віршів,  молитов. Прошу протягом тижня начитувати дітям римівку:

Доброго ранку,  сонце привітне
Доброго ранку,  небо блакитне
Доброго ранку у небі пташки, 
Доброго ранку тобі і мені! 

А також молитву до Ангела Хоронителя:

Ангеле  Хоронителю мій,
Ти все при мені стій, 
Рано, ввечір, вдень, вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого. Амінь.

-під час тижня вести розмови ідучи до школи,  чи просто прогулюючись про пору року осінь. Які місяці є у осені. Яку погоду спостерігаємо. Що відбувається з природою восени.    

Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:22
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 21:05
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:20
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 20:20
Ċ
Nataliya Dudko,
10 жовт. 2018 р., 11:45
Ċ
Nataliya Dudko,
17 жовт. 2018 р., 16:55
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2018 р., 19:49
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:49
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:56
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 21:00
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:22
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:51
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:41
Ċ
Nataliya Dudko,
10 жовт. 2018 р., 19:30
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:57
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:25
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:42
Ċ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 17:56
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 22:09
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:54
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:57
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 21:01
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:24
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:52
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 21:00
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:45
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:18
ĉ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:58
ĉ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 18:04
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:55
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:46
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 22:10
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 19:54
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:54
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:58
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:25
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:52
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:42