2018-2019 Навчальний Рік - Учитель п. Наталія Дудко,
Помічник: п. Ірина Кулик


Домашнє завдання. Дата 11-10-18
Письмо:
1. Практикуємо написання літери "З", звертаємо увагу дітям на розрізнення літери "зе" і звука [з]
2.Розмальовуючи "Барвисту Абетку", просимо, щоб діти назвали і розмалювали лише ті слова, де зустрічається "з"
3.Виконуючи завдання "Відтворюємо українські літери Е, Є, Ж", дітям потрібно уважно проаналізувати те, як розташовані та розмальовані клітинки кожної літери та відтворити їх на порожніх полях. Це завдання допоможе дитині у цікавій, ненав'язливій формі навчитись розрізняти літери Е, Є, Ж, а також запам'ятати їх правопис.
4.Учимось писати цифру 4, та рахувати. Попросіть дитину спешу подивитись на велику цифру та вказану на ній послідовність рухів при її написанні, написати цифру за пунктирними лініями, а потім самостійно.

Прохання вчити з дітками пісні на Різдвяне свято. Оновленв слова колядок на виступ можна знайти в долученні.


Домашнє завдання. Дата 11-3-18
Письмо:
1.Вчимося писати літеру "Ж" української абетки.
2. Розмальовуючи "Барвисту Абетку", зверніть увагу дитині на назву букви і звучання звука у словах,  де зустрічається "ж".
3.Виконуючи завдання "Розмалюй літери укр. абетки В, Ж, Є",дитина закріпить вивчені літери,  розмалювавши їх у зазначені кольори. У завданні відсутній алфавітний поядок,  що сприятиме краще сфокусувати увагу і вивчити кожну літеру зокрема.
4.Розмальовка "Казкові цифри", виконуючи це завдання дитина повторить цифри  та кольори. Розпитайте дитину про казку "Колобок", яку ми слухали в класі аудіозапис. Хто зліпив Колобка? Чому він опинився у лісі? Яких звірів зустрів на своєму шляху? Від кого йому не вдалося втекти?  
Мовлення:
-на уроці ми розпочали нову тему "Їжа", говорили якою їжа буває, корисна, некорисна,  смаки їжі,  з чого зрблена.  Слова уроку (хліб,  борщ, каша, салат, вареники, канапка, яйце, торт, цукерки, м`ясо, риба, сир, ковбаса, масло, сметана, молоко, сік, компот, чай)
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми читали казку Ярослава Вонса "Вередуля", про любов і прощення. У житті нам часто трапляються такі ситуації,  коли ми бунтуємо,  не хочемо виконуати свої обов`язки, протирічимо будь-яким обмеженням,  хочемо бути незалежними від усіх і від Бога. Тому через власну гордість потрапляємо у різні халепи. І коли ми думаємо,  що усі відвернулись на допомогу приходить Бог. Той від якого ми найменше чекаємо допомоги,  після того як ми відійшли від Нього .

Готуємося до Різдвяного Концерту, прошу вчити слова колядки "Прилетіли Ангелята", та "Дзень, дзелень"



Домашнє завдання. Дата 10-27-18
Письмо:
1. Українська абетка,  вчимося писати літеру "Є", звертаємо увагу на назву букви і звука [-йе-]. Разом з дитиною знйдіть усно слова в яких зустрічається літера "Є", н.д: єнот, фойє, Єва, Євангеліє, Європа, Єгипет. 
2.Поясніть дитині,  що виконуючи завдання "Барвистої Абетки" вона повинна розфарбувати лише ті малюнки в яких зустрінеться звук "йе".
Мовлення:
- повторіть з дитиною назви геометричних фігур. На закріплення пропонується розмалювати фігури,  це завдання в невимушеній формі навчить дитину розрізняти геометричні фігури, а також повторити кольори. Виконуючи це завдання у діток тренується увага,  дрібна моторика,  зорово-моторна координація. 
- пригадайте назви овочів,  пропонуємо розмалювати розмальовку з овочами у відповідні кольори, а також нехай дитина прокоментує вам,  що вона розмальовує,  і які овочі з розмальованих їй подобається їсти! 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про "П'ять органіа чуття", зокрема про зір, слух, смак, нюх і дотик- як про надзвичайні дари даровані Богом нам для пізнання світу. Красу Божого світу ми можемо пізнавати за допомогою зору та слуху. Носом ми відчуваємо різні запахи. Нюх допомагає людині уникати небезпеки. Язиком ми розрізняємо різні смаки. Вибираємо їжу, яка
нам більше смакує. Щедрий Бог наділив людину органами чуття,  щоб вона могла пізнавати цей чудовий світ і була щасливою! 
Пісні:-продовжуємо  вивчати слова пісень на Різдвяний концерт. Список пісень,  як і решта завдань можна знайти в долученні,  опустившись вниз сторінки. 


Домашнє завдання. Дата 10-20-18
Письмо:
1. Алфавіт,  вчимося писати друковану літеру "Е", виконуючи це завдання у діток тренується довільна увага,  дрібна моторика, а також зорова та м'язова пам'ять. 
2. Виконайте завдання "Барвиста Абетка", запропонуйте дитині розмалювати ті малюнки назви яких починаються на літеру "Е". Виконуючи це завдання повторіть слова де зустрічається буква "Е", це допоможе дитині краще засвоїти зв`язки між звуком та літерою,  отже розвинути фонематичне сприймання. 
Мовлення:
- повторіть назви фігур: квадрат, коло, прямокутник, трикутник, ромб, трапеція, зірка, п'ятикутник, шестикутник, овал. 
-виконуючи завдання "Додай відсутню частину до прямокутника" запропонуйте дитині почергово до кожного прямокутника знайти відсутній фрагмент, який міститься серед різних форм праворуч, та з'єднати їх попарно лінією. 
-продовжуємо вести розмову про осінь, як міняється погода, які дари принесла осінь;
- обговоріть з дитиною які овочі і фрукти вона знає,  які любить їсти,  яка користь з них? 
-на уроках разом з п.Настею(музичним керівником) ми розпочали вивчати пісні та колядки до Різдва. Список пісень знайдете в долученні. 

(Копії  Літери "Е", "Барвистої Абетки", "Додай відсутню фігуру до прямокутника" та список пісень можна знайти в долученні опустившись на долину цієї сторінки




Домашнє завдання. Дата 10-13-18
Письмо:
1. Алфавіт, вчимося писати букву "Д", вміти розрізняти букву і звук.
2.Повторіть з дитиною букви які вже вивчили, для повторення, розмалюйте малюнок з буквою "Ґ"
Мовлення:
-ведучи розмови з дітками в буденному житті,  зверніть увагу на слова,  в яких зустрічається буква "Д", щоб діти вчилися відрізняти цю літеру у словах на слух.
-на уроці ми вивчали кольори: червоний, синій, рожевий,  фіолетовий, білий,  жовтий, коричневий, помаранчевий, зелений, чорний;
- ми розглядали фігури, зокрема: прямокутник, зірка,  ромб, трикутник,  квадрат, коло,  трапеція,  п'ятикутник, шестикутник. В побуті звертайте увагу дітей на предмети,  які є подібні на фігури вище перераховані;
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про Людину- як чудовий задум Творця. Ми з дітками заняттям раніше говорили, що Бог створив світ,  і найбільше зі всього сотвореного Він полюбив Людину. Він дав нам руки, ноги. Руками- ми можемо обійняти один одного,  допомогти,  витерти комусь сльозу,  подати хліб голодному,  працювати. А ногами- ходимо,  бігаємо, плаваємо,  танцюємо.  Кожний є неповторний,  особливий. За допомогою рук,  ніг,  органів чуття ми можемо пізнавати світ створений Богом

(Копії роздаткового матеріалу можна знайти внизу в долученні опустившись на долину сторінки). 



Домашнє завдання. Дата 10-6-18
Письмо:
1. Український алфавіт; вчимося писати букви "Г" і "Ґ"; тренуємось вимовляти звуки літер. 
Мовлення:
-назвати слова, що починаються з букв "Г"і "Ґ";
- рахунок від 1 до 10. Під час прогулянок з дитиною заохочуйте рахувати все що бачите: машини,  будинки,  дерева,  людей;
-на занятті ми обговорювали,  які дари нам принесла осінь-"Фрукти", повторюйте з дітьми слова: яблуко, груша, кавун,  банан, персик, слива, диня, ківі, абрикос, ананас, лимон, мандарин, грейпфрукт. Та обговоріть,  які фрукти є їх улюблені,  яка користь їх для здоров`я.
-казка "Ходить Гарбуз по городу", ми слухали з дітьми аудіо казку,  а також музично-танцювальну обробку казки. Обговоріть які овочі виросли на городі. 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
-на уроці ми говорили про "Біблію", як джерело знань про Бога. Про те що Святе Письмо є найважливіша книга, яку перекладено всіма мовами світу. Вона важлива тим,  що в ній записані слова самого Бога звернені до людей. Господь хотів,  щоб люди пізнавали Його і ставали до Нього подібними. Читати Біблію може кожен- і дитина і дорослий. 
-ми співали пісню:
       Біблію читай кожен день,  молись завжди 2р.
       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! 
       Щоб тобі рости 2р.
       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! 



Домашнє завдання. Дата 9-29-2018
Письмо:
1. Український алфавіт; вчимося писати букву "В"; вдома обвести літеру за схемою; написати за пунктирними лініями; написати велику та маленьку літеру; розмалювати літеру та малюнок назва котрого починається з літери "В".
Мовлення:
Назвати слова, які починаються з букви "В", тренуємось вимовляти звуки вивчених літер "А, Б, В", щоб знати різницю. 
-Продовжуємо вести розмову про пори року, особливо про осінь,  як називаються місяці осені. Яка погода характерна для осені. 
-Повторіть з дитиною дні тижня. Обговоріть як ваш розклад відрізняється протягом робочих днів і вихідних. 
Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
(У цій рубриці ми будемо розповідати діткам про основні цінності християнського життя. Ці розповіді допоможуть їм краще пізнавати світ, себе і Бога.)
-на уроці ми говорили про Бога-Творця світу. Що було навкруги до створення Господом світу?; скільки днів Господь творив світ; що творчі дії Бога тривали шість "днів", що ці дні не були звичайними днями, такими, що тривають 24 години, їх тривалість є для людини невідомою; що сьомого "дня" Господь звелів нам відпочивати, йти до церкви і в молитві Творця-Бога прославляти. Найбільшою подякою дитини Богові є її щира молитва! 
-Допоможіть дитині вивчити напам`ять молитву до Ангела Хоронителя,  начитуючи її щодня:

Ангеле Хоронителю мій
Ти все при мені стій
Рано,  ввечір,  вдень,  вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого! 


Домашнє завдання. Дата 9-22-2018
Письмо: 
1. Вчитися писати і розпізнавати букви "А" і "Б"
2. Обвести літери "А" і "Б" за схемою. 
3. Написати літери "А" і "Б" за пунктирними лініями. 
4. Під час виконання завдання з розділу "Барвиста Абетка" заоходьте дитину використовуючи кольорові олівці розмалювати лише ті малюнки,  назви яких починаються на літеру "А" і "Б"
5. На уроці діти вчилися вслухатися  та розуміти римовані тексти пісень,  віршів,  молитов. Прошу протягом тижня начитувати дітям римівку:

Доброго ранку,  сонце привітне
Доброго ранку,  небо блакитне
Доброго ранку у небі пташки, 
Доброго ранку тобі і мені! 

А також молитву до Ангела Хоронителя:

Ангеле  Хоронителю мій,
Ти все при мені стій, 
Рано, ввечір, вдень, вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого. Амінь.

-під час тижня вести розмови ідучи до школи,  чи просто прогулюючись про пору року осінь. Які місяці є у осені. Яку погоду спостерігаємо. Що відбувається з природою восени. 











   

Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:22
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:20
Ċ
Nataliya Dudko,
10 жовт. 2018 р., 11:45
Ċ
Nataliya Dudko,
17 жовт. 2018 р., 16:55
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2018 р., 19:49
Ċ
Nataliya Dudko,
10 жовт. 2018 р., 19:30
Ċ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 17:56
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:18
ĉ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 18:04