2020-2021 Навчальний Рік 
Учитель п. Наталія Дудко (Е-пошта nataliya.dudko@ukrainianschoolnyc.org)
             п. Мар'яна Лазарович (Е-пошта maryana.lazarovych@ukrainianschoolnyc.org) 
Домашнє завдання. Дата 05-23-20

Нагадую, що ми працюємо над українським словом читаючи електронну версію казки "Майка і Смугастик,"яка була розіслана вам імейлом на початку карантину. Якщо з певних причин ви не встигали йти в ногу з нами, можете в любий час розпочати читання самостійно в часі літніх канікул. 
До закінчення шкільного року залишилось зовсім мало, тому сьогоднішнім і наступним завданнями ми об'єднаємо розділи, щоб закінчити книгу. Якщо ми фізично повернемося до школи у вересні то обовязково проведемо заняття спогадів про улюблених героїв:))
Якщо ви вже дочитали книгу, то прошу переглянути питання, освіжити в пам'яті сюжет. Запропонуйте діткам виконати Домашнє завдання, у формі ребусів і міркувалок про прочитане, яке знайдете в долученні під заголовком Завдання 7 травень23
З нетерпінням чекаю на зворотній зв'язок, щоб побачити як дітки опрацювали текст.
Дякую за співпрацю!


Домашнє завдання. Дата 05-02-20

 Сьогоднішнє завдання, яке ви знайдете в долученні, під заголовком Завдання 6 Травень6 зосереджене над текстом з кількох розділів "Жовтушка","Де Смугастик?", "Полювання", "Рибалка". Усні питання спрямовані на перевірку прочитаного, які ви, любі батьки, зачитуєте дітям, і зважуєте чи дитина пам'ятає прочитане? А от рубрика Домашнє Завдання є обов'язковою до виконання. Домашнє завдання, яке пропонується до виконання на наступний раз, вимагатиме наявності принтера, діткам необхідно чи то вписати відповіді, чи викреслити, чи обвести. Перепрошую за незручності.
Виконані завдання прошу сфотографувати і зворотньо переслати мені.

Приємного Читання!!!!


Домашнє завдання. Дата 04-25-20

1. Продовжуємо читати книгу "Майка і Смугастик" зокрема розділи "Вигнання", "Вівсянка"
2. В долученні знайдете аудіо файл казки Рукавичка, Word докумени Завдання 4, Завдання5, з детальною інформацією. Як уже у звичному для вас режимі виконуєте усне завдання, а саме перелік питань на перевірку розуміння прочитаних двох наступних розділів. Усні питання спонукатимуть дітей до оцінки прочитаного. Спростіть, роз'яснивши своїми словами, якщо питання видасться дитині незрозумілим. Обговорення тексту з різних сторін допоможе дитині критично ставитися до прочитаного, краще зрозуміти почуття героїв, знайти аналогію у своєму житті, і взагалі стати активним читачем.
Обов'язкове домашнє завдання, яке ви повинні вислати вчителеві зазвичай вказане під рубрикою Домашнє Завдання. Зворотній звязок до мене у звичній формі на імейл або телефон. 

Приємного Читання!!!!
Домашнє завдання. Дата 04-04-20

1. Прочитати діткам розділи "Знайомство", "Запрошення", "У гостях" із книги Любові Купцової "Майка і Смугастик"
2. Виконати усне завдання на перевірку прочитаного.
3. Виконати творче завдання.
(Творче завдання є обов'язкове для перевірки вчителем. Тому є дуже важливо, щоб ми налагодили з вами зворотній звязок. Завдання вважатиметься виконаним успішно, якщо ви, дорогі батьки, перешлете мені фото виконаного завдання; або коротеньке відео, не більше 30 секунд;або відгук про прочитане у формі малюнка. Залежить, що буде запропоновано до виконання)
Детальний опис завдань ви знайдете у Word документах, які підчіплені в долученні на долині сторінки під назвою Завдання 1, Завдання 2,  Завдання 3.

Виконані завдання прошу висилати  мені електронно імейлом або текстовим повідомленням або виставляти на нашу шкільну фейсбук сторінку до !!!Суботи 04/25!!!!!!!Оголошення!!!!

Дорогі батьки, повідомляю вас, що починаючи з суботи,04-04-20 ми переходимо з дітками на дистанційне навчання. За рекомендацією адміністрації школи навчання за програмою школи призупиняється на час карантину. Натомість школа закупила електронну версію книг українською мовою. До уваги діток "Світлички" пропонується книга української письменниці Любові Купцової "Майка і Смугастик". Це цікава повість про двох друзів котика і білочки. Їм ніколи не буває нудно. Книга весела, щира, надіємось дітки побачуть себе в образах героїв.
На днях вам буде висланий імейл з електронним варіантом книги у кількох форматах (pdf, epub, fb2, mobi). Закачайте книгу у форматі, який підходить до вашого пристрою, з якого ви будете читати дітям. Приємного читання!

Щосуботи дітки будуть отримувати завдання
- прочитати з дитиною певний розділ чи декілька сторінок.
-виконати усне завдання на перевірку прочитаного.
-!!!обов'язкове творче завдання.

Завдання вважатиметься виконаним успішно, якщо ви, дорогі батьки, перешлете мені фото виконаного завдання; або коротеньке відео; або відгук про прочитане виконане у формі малюнка. Залежить, що буде запропоновано до виконання. Тому є дуже важливо, щоб ми налагодили з вами зворотній зв'язок.

Виконані домашні завдання можна висилати мені електронно імейлом або текстовим повідомленням на телефон . Або більше того, можна скористатися нашою шкільною фейсбук сторінкою https://www.facebook.com/groups/713367518737789/
для обміну інформації. Чому би і ні? Заохочую усіх приєднуватися, це є приватна, закритого типу, цілком безпечна сторінка лише для членів шкільної спільноти. Будемо обмінюватися досягненнями наших найменших:)))


Домашнє завдання. Дата 03-28-20


!!!!! Друковану версію усіх завдань можна знайти за їх назвою виділені чорним шрифтом (н.д:"Буква Х", "Вчимося розрізняти Х", "У пошуках цифр" і т. д)  в долученні опустившись на долину сторінки

Письмо:

1. Діти вчаться писати літеру Х виконуючи  два завдання "Буква Х", та "Вчимося розрізняти Х". Для практичного закріплення правильної вимови звука [хпропонуємо зачитати дитині наступну чистомовку:
ха-ха-ха - у траві мураха,
хо-хо-хо- у лісі тихо,
хи-хи-хи- прийшли дітлахи,
хі-хі-хі- листочки сухі,
ох-ох-ох- потанцюємо вдвох

2. Гра "Упіймай звук". Назвіть слова, діти почувши у слові звук [х], ловлять слово у повітрі, або плескають у долоньки (хліб, хом'як, учень, хороший, метро, хитрий, сік, хата, весна,  ходулі, хокей, дерево, холод, горох, ялинка, горіх і т.д)

3. На закріплення навичок рахування пропонуємо дітям наступні завдання:
"У пошуках цифр", "Числовий лабіринт №1", "Числа по порядку №1"

Мовлення:
Це заняття ми присвячуємо темі "Професії", закріплюємо знання дитини та уявлення про різноманітні професії, які професії ми знаємо, які є характерні атрибути кожної з професій. Спонукаємо діток до розмови про те, ким би вони хотіли стати в майбутньому, що потрібно вивчити, щоб опанувати цю професію.
В долученні ви знайдете наступні завдання, щодо теми ""Професії:
"Професії в малюнках", "Загадки про професії", та "Професії"( де потрібно до даного фахівця вибрати відповідний атрибут його професії)

Завдання на розвиток уваги:
1."Аналогії №4". У цьому завданні дитині необхідно проаналізувати схожість і відмінність перших двох малюнків кожного рядку та намалювати пару третьому,користууючись аналогічним принципом.
2. "Фруктовий код"
3. "Знайди пару №1" Дитині пропонується створити зі слів п'ять пар, в яких обидва малюнки будуть підходити за змістом і матимуть щось спільне, н.д: стіл-стілець, окуляри-очі.

Домашнє завдання за дві суботи.
 Дата 03-14-20, 03-21-20

!!!!(Для того, щоб завантажити копію завдання до друку, вам необхідно опуститися на саму долину сторінки, де шукаєте завдання по його назві, н.д: Буква У, Буква Ф, Барвиста Абетка УБарвиста Абетка Ф, Відтворюємо Літери С,Т,У і так далі...)

Письмо:

1. Виконуюючи завдання Буква У та Буква Ф тренуємось писати їх за схемою, пунктирними лініями та самостійно. Виконуючи це завдання у дитини тренується дрібна моторика, координація, зорова та м'язова пам'ять, збільшується словниковий запас.
2. Завдання "Форми Літер С, Т, У" містить малюнки, що нагадують ці літери за формою, а також-малюнки назви яких починаються з цих літер. Дитина повинна лініями з'єднати малюнки з літерами. Завдання тренує зорову пам'ять, розширює словниковий запас і є гарною основою для подальшого розвитку навичок письма і читання. 
3. Розмальовуючи "Барвисту Абетку", зверніть увагу дитини на назву букви і звучання звука у словах,  де зустрічається "У" та "Ф".
4. "Відтворюємо Літери С, Т, У виконуючи це завдання, дитина у цікавій, ненав'язливій формі запам'ятає правопис, та навчиться розрізняти ці літери абетки. Дитині треба уважно проаналізувати те, як розташовані картинки кожної літери, та відтворити їх на двох порожніх полях. Під час виконання завдання залучається зорова, та м'язова пам'ять, а також тренується моторика.

Вчимося рахувати:

1. "Барвисті цифри 9" Завдання допоможе дитині у незвичній цікавій формі навчитись писати цифру 9, адже тут  ці цифри слугують як спіральні частинки равлика. Запам'ятовування цифри 9 відбувається у формі розмальовки. Діти повинні спершу написати всі цифри 9 за пунктирними лініями, а потім розмалювати зображення на власний розсуд.
2. "Групуємо малюнки по 4" У цьому завданні діти вчаться рахувати і групувати предмети по 4, а потім розмальовувати кожну групу в свій колір і порахувати скільки всього груп вийшло.

Завдання на розвиток уваги та зорової пам'яті:

1. "Скопіюй фігури" Завдання містить 6 фігур- зразків. Дитина повинна відтворити ці фігури за опорними точками
2. "Пара без пари 1" В цьому завданні подається 20 однакових фігур з різним орнаментом. при цьому 18 з них утворюють  пари(9 пар відповідно), маючи однаковий орнамент відповідно, а решта дві фігури- не мають пари їх орнамент більше не повторюється. дитині треба знайти цю пару без пари:), та розмалювати на власний розсуд. Виконуючи завдання дитина краще запам'ятає геометричну фігуру трикутник, а також буде практикувати свою цілеспрямованість і посидючість.

Мовлення:

Рубрика "Маленькими крочками до Бога"


Ми продовжуємо розмовляти з дітками про духовну практику, звичай у католицькій церкві, перед святами християни, щоб належно приготовитися, дотримуються посту. Це час коли ми свідомо відмовляємося від всяких смаколиків, певних занять, щоб звільнити більше часу для молитви і добрих діл. Це час, коли ми дякуємо Богові за Його щедрі дари і просимо вибачення за наші недобрі вчинки.
Великий піст- 40 днів, це мандрівка християн до Воскресіння Господнього. Ми в цей час перепрошуємо Бога за вчинене щось недобре (слова, вчинки), і намагаємося якомога краще послужити нашим ближнім. Протягом посту робимо доземні поклони, це знак нашої покори і жалю за недобрі вчинки, і намір піднятися і слідувати за Богом!
Звичайно дитина найперше сприймає суть посту через приклад батьків: вона спостерігає за їхнім спілкуванням, молитвою в часі посту. Великий піст- добрий час для того, щоб навчитись відмовлятись від чогось, докладаючи до цього певних зусиль. Це час, коли ми творимо атмосферу прощення, любові, сімейного затишку і, водночас, тренуємо свою силу волі, через добрі вчинки, жертовність, стриманість, терпеливість.
Час посту варто переходити з дітьми маленькими крочками: не слід планувати забагато речей відразу, бо так дитина не відчуватиме себе достатньо сильною, щоб дати собі раду. Найперше можемо визначити певні правила:
-трохи менше часу для перегляду мультфільмів, комп'ютерних ігор, музики тощо.
- менше улюблених солодощів чи смаколиків.
- вчимося маленьких діл милосердя: поділитися з кимось чимось смачненьким або ж подарувати щось гарне.
Таким чином дитина поступово вчиться казати "ні" своїм забаганкам, пробує керувати своїми бажаннями та емоціями!


Домашнє завдання. Дата 11-09-19

Письмо:

1.Вчимося писати літеру "Ж" української абетки.

2. Розмальовуючи "Барвисту Абетку", зверніть увагу дитині на назву букви і звучання звука у словах,  де зустрічається "ж".

3.Виконуючи завдання "Розмалюй літери укр. абетки В, Ж, Є",дитина закріпить вивчені літери,  розмалювавши їх у зазначені кольори. У завданні відсутній алфавітний поядок,  що сприятиме краще сфокусувати увагу і вивчити кожну літеру зокрема.

4. "Вивчаємо Цифри "6"", це завдання допоможе дитині вивчити цифру 6 і навчитись рахувати. Завдання наочно демонструє дитині відповідність цифр певній кількості предметів, та буде доброю основою для подальшого навчання рахунку.

5. "Намалюй фігури по точках" , у цьому завданні дитині пропонується намалювати двомірні (2D) геометричні фігури по точках, що позначають їх кути. Запропонуйте дитині назвати кожну фігуру (трикутник, квадрат, прямокутник, ромб, п`ятикутник, трапеція).Нехай дитина розмалює фігури, що вийшли у будь-який колір.


Мовлення:

Рубрика "Маленькими крочками до Бога"

Сьогодні ми говорили, що ми є діти Божі! Що Господь своєю могутньою рукою ввів і тебе, і мене (кожного) в земне життя. Що ти і я- найкращий подарунок для своїх батьків. Все, що у їхніх силах, вони віддають тобі, своїй дитині. Небесний отець може зробити набагато більше, ніж земні батьки. 

Твоє народження для Бога відбулося коли тебе принесли в храм для того, щоб охрести. Ти народився знову, але вже для Бога. Твій Небесний Батько подарував тобі Ангела-Хоронителя. Ангел завжди знаходиться поруч.Ти його не бачиш, бо він невидимий. Зате твій охоронець бачить тебе і дуже любить. Люби і ти його!

Бог-Світло. Ось чому ти не бачиш свого Небесного Батька. Це Світло є набагато яскравіше,ніж Сонце. Адже Сонце- це лише творіння рук Всемогутнього Бога.

Небесний Отець іноді розмовляє з тобою, Він промовляє через твій розум. Ніби не чуєш, та в голові з'являється думка. Якщо вона спонукає до добра, знай: це Божий голос. Божий голос, ще називають сумління.- розмовляйте з дітьми про пору року- осінь, та зміни, що відбуваються в цей час у природі. Пропонується до запам'ятовування два вірша на вибір:

Жовта осінь тут ходила

Різне листя розгубила

Листячко кленове, різнокольорове

Ми листя позбирали

І весело пограли!

Або ж:

Щедра осінь знов прийшла

І дарунки принесла

Всюди нас вона вітає

Дуже добрим урожаєм.

Є грибочки у лісах

Стиглі фрукти у садах

На городі- любо-мило,

Гарні овочі вродилиДомашнє завдання. Дата 11-02-19

Письмо:

1. Українська абетка,  вчимося писати літеру "Є", звертаємо увагу на назву букви і звука     [-йе-]. Разом з дитиною знaйдіть усно слова в яких зустрічається літера "Є", н.д: єнот, фойє, Єва, Євангеліє, Європа, Єгипет. 

2.Поясніть дитині,  що виконуючи завдання "Барвистої Абетки" вона повинна розфарбувати лише ті малюнки в яких зустрінеться звук "йе".

3. Виконуючи завдання "Розмальовуємо літеру "Єдіти повинні знайти всі літери ""Є, та розмалювати їх у будь-який колір.

4. У завданні "Цифри та Числа:5" дитині пропонується виконати дев'ять різних дій, безпосередньо пов'язаних з п'ятіркою. Це завдання допоможе дитині всебічно вивчити цифру та число 5.
5. "Групуємо малюнки по 2" Це завдання вчить дітей рахувати та групувати різні поедмети. Згрупувавши малюнки по 2 дитина розмальовує кожну групу в свій колір і рахує скільки груп вийшло.
Мовлення:
-на уроці ми розпочали нову тему "Їжа", говорили якою їжа буває, корисна, некорисна,  смаки їжі,  з чого зрблена.  Слова уроку (хліб,  борщ, каша, салат, вареники, канапка, яйце, торт, цукерки, м`ясо, риба, сир, ковбаса, масло, сметана, молоко, сік, компот, чай)

Рубрика "Маленькими крочками до Бога"

-на уроці ми читали казку Ярослава Вонса "Вередуля", про любов і прощення. У житті нам часто трапляються такі ситуації,  коли ми бунтуємо,  не хочемо виконуати свої обов`язки, протирічимо будь-яким обмеженням,  хочемо бути незалежними від усіх і від Бога. Тому через власну гордість потрапляємо у різні халепи. І коли ми думаємо,  що усі відвернулись на допомогу приходить Бог. Той від якого ми найменше чекаємо допомоги,  після того як ми відійшли від Нього .Домашнє завдання. Дата 10-26-19

Письмо:

1. Алфавіт,  вчимося писати друковану літеру "Е", виконуючи це завдання у діток тренується довільна увага,  дрібна моторика, а також зорова та м'язова пам'ять. 

2. Виконайте завдання "Барвиста Абетка", запропонуйте дитині розмалювати ті малюнки назви яких починаються на літеру "Е". Виконуючи це завдання повторіть слова де зустрічається буква "Е", це допоможе дитині краще засвоїти зв`язки між звуком та літерою,  отже розвинути фонематичне сприймання. 

3"Розмальовуємо літеру "Е", діти повинні знайти всі літери "Е", та розмалювати їх у будь-який колір.

4Розмальовка "Казкові цифри", виконуючи це завдання дитина повторить цифри  та кольори. Розпитайте дитину про казку "Колобок", яку ми слухали в класі аудіозапис. Хто зліпив Колобка? Чому він опинився у лісі? Яких звірів зустрів на своєму шляху? Від кого йому не вдалося втекти?  

Мовлення:

- обговоріть з дитиною на що схожа літера "Е", як варіант на сходинки, на виделку, на гребінчик?

Бідний гребінчик,

Що з тобою сталось?

Тільки три зубчики з усіх зосталось!

- повторіть назви фігур: квадрат, коло, прямокутник, трикутник, ромб, трапеція, зірка, п'ятикутник, шестикутник, овал. На закріплення пропонується викнати завдання-розмальовку "Коьорові фігури", яке в невимушеній формі навчить дитину розрізняти геометричні фігури, а також повторити кольори

Рубрика "Маленькими крочками до Бога"

-на уроці ми говорили про "П'ять органіа чуття", зокрема про зір, слух, смак, нюх і дотик- як про надзвичайні дари даровані Богом нам для пізнання світу. Красу Божого світу ми можемо пізнавати за допомогою зору та слуху. Носом ми відчуваємо різні запахи. Нюх допомагає людині уникати небезпеки. Язиком ми розрізняємо різні смаки, Вибираємо їжу, яка нам більше смакує. Щедрий Бог наділив людину органами чуття,  щоб вона могла пізнавати цей чудовий світ і була щасливою! 

-ми співали пісню:

Я маю дві ручки- ними працюю,

Я маю дві ніжки- ними танцюю,

Я маю два вушка- ними я чую,

Очима дивлюся на світ.

Дихаю носом, ротом смакую,

Як мама сміється- я бачу і чую,

Я- справжній розумник,

Всміхнися мій друже мені!
Домашнє завдання. Дата 10-19-19

Письмо:

1. Виконуючи завдання Буква "Д" вчимося писати та розрізняти букву і звук.

2. " Барвиста Абетка- Д"

3. Виконуючи завдання "Розмальовуємо літеру "Д" діти повинні знайти всі літери "Д", та розмалювати їх у будь-який колір.

4. Виконуючи завдання "Розмалюй Літеру Абетки "Д", діти розмальовують лише ті клітинки в яких написана літера "Д", та уважно подивитись, що вийшло.

5. Завдання "Відтворюємо літери Г, Ґ, Д"

6. "Знайди цифру 4"

Попрацюйте з дитиною над чистомовкою:

Ди-ди-ди, вийшли з води

Ді-ді-ді, хвилі на воді

Де-де-де, мабуть, джміль гуде

Ду-ду-ду, граю на дуду.


Мовлення:

-ведучи розмови з дітками в буденному житті,  зверніть увагу на слова,  в яких зустрічається буква "Д", щоб діти вчилися відрізняти цю літеру у словах на слух.

- пропонуємо виконати вправу з дітками "Добери слово за першим складом"

Ді- (дівчинка, діти, дім, діброва, дідо, дітвора....)

Ди- (диво, дим, дитина, динозавр, диван....)

До- (дорога, дошка, добре, довгий.....)

-продовжуємо вести розмову про осінь, як міняється погода, які дари принесла осінь; обговоріть з дитиною які овочі і фрукти вона знає,  які любить їсти,  яка користь з них? 
Домашнє завдання. Дата 10-12-2019
Письмо:
1. Український алфавіт; завдання "Буква Ґ"; тренуємось писати її за схемою, пунктирними лініями та самостійно. Виконуючи це завдання у дитини тренується дрібна моторика, координація, зорова та м'язова пам'ять, збільшується словниковий запас. 
2."Барвиста Абетка літера Ґ"
3. "Знайди Цифру 3", це завдання допоможе дитині познайомитись з цифрою 3 і добре її запам'ятати, а також покращити знання інших цифр. Дитині потрібно серед різноманіття знайти цифру 3, обвести її і підрахувати скільки разів вона зустрілась.

Версію завдань до друку можна знайти за назвою в долученні

Мовлення:
-на занятті ми обговорювали,  які дари нам принесла осінь-"Овочі", повторюйте з дітьми слова: огірок, помідор, капуста, квасоля, часник, буряк, гарбуз, картопля, кукурудза, салера, аспарагус....Та обговоріть,  які овочі є їх улюблені,  яка користь їх для здоров`я.

-слухали аудіо-казку "Ходить Гарбуз по городу", а також музично-танцювальну обробку казки. Обговоріть які овочі виросли на городі.


Рубрика "Маленькими крочками до Бога"-на уроці ми говорили про "Біблію", як джерело знань про Бога. Про те що Святе Письмо є найважливіша книга, яку перекладено всіма мовами світу. Вона важлива тим,  що в ній записані слова самого Бога звернені до людей. Господь хотів,  щоб люди пізнавали Його і ставали до Нього подібними. Читати Біблію може кожен- і дитина і дорослий. 

-ми співали пісню:

       Біблію читай кожен день,  молись завжди 2р.

       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! 

       Щоб тобі рости 2р.

       Біблію читай кожен день, щоб тобі рости! Домашнє завдання. Дата 10-5-2019
Письмо:
Продовжуємо працювати над повторенням літер А, Б, В. Для закріплення пропонується вдома протягом тижня заохотити дитину виконати ряд завдань:
1."Форми Літер 1", це завдання допоможе вивчити та навчитись розпізнавати "А, Б, В". Дитині пропонується назвати кожну літеру, а потім лініями з'єднати їх зі схожими за формою малюнками. Завдання тренує зорову пам'ять та розширює словниковий запас, та є гарною основою дл подальшого розитку навичок письма і читання.
2. "Відтворюємо Літери А, Б, В", виконуючи це завдання, дитина у цікавій, ненав'язливій формі запам'ятає правопис, та навчиться розрізняти ці літери абетки. Дитині треба уважно проаналізувати те, як розташовані картинки кожної літери, та відтворити їх на двох порожніх полях.. Під час виконання завдання залучається зорова, та м'язова пам'ять, а також тренується моторика.
3. "Склади Літери "Б", "В"", дитина повинна розмалювати і вирізати частини пазлу і скласти літеру з малюнків, що починаються з даних літер. Виконуючи завдання дитина зможе краще засвоїти зв'язки між звуком та літерою.
4. "Барвисті Цифри 2", вчимося писати цифру 2.

Друковану версію завдань можна знайти в долученні, опустившись на долину сторінки.

Мовлення:
1."Дні Тижня" , у цьому завданні закріплюємо розуміння днів тижня.
Рубрика "Маленькими крочками до Бога", ми говорили про Бога, що Він існував завжди. Господь- творець світу! Шість днів творив світ, а сьомий звелів усім відпочивати! Це- день неділя, день, коли ми славимо Його у церкві під час Служби Божої.
Також говорили про Ангелів. Хто вони? Звідки взялися? Господь їх створив, подібні до нього, але не такі сильні. За кожною людиною прикріплений її Ангел-охоронець. Бог нам дав їх назавжди, хіба самі відженемо його неправильною поведінкою, зневагою. Співали пісню про безмежну любов Бога до нас!

Бог любить всіх людей,
І мене, і тебе,
І великих, і малих,
Радо всіх прийме!Домашнє завдання. Дата 9-28-2019
Письмо:
1. Український алфавіт; вчимося вимовляти та писати букви "Б" і "В";
2.У завданні "Барвиста абетка літери "Б"розмалювати літеру та малюнок назва котрого починається з літери "Б" 
3. У завданні "Розмальовуємо фрагменти "Б"", дитині пропонується розмалювати лише ті фрагменти поля, що містять велику літеру "Б" і малу. Коли дитина розмалює у неї вийде зображення "білочки"
4. Виконуючи завдання "Розмальовуємо літеру "Б", діткам треба знайти літеру "Б" та розмалювати її, вона зустрічається неодноразово, потім написати її внизу сторінки.
5. Пишемо цифру "1", це завдання допоможе дитині навчитися писати друковану цифру "1". Спочатку дивимось на велику цифру 1 і вказану на ній послідовність рухів при її написанні, далі писати за пунктирними лініями, а потім спробувати писати самостійно.
6. Завдання Буква "В", обвести літеру за схемою. 

Друковану версію завдань можна знайти в долученні, опустившись на долину сторінки.

Мовлення:
Назвати слова, які починаються з букви "Б" і"В", тренуємось вимовляти звуки вивчених літер "А, Б, В", щоб знати різницю. 
-Продовжуємо вести розмову про пори року, особливо про осінь,  як називаються місяці осені. Яка погода характерна для осені. 
-Повторіть з дитиною дні тижня. Обговоріть як ваш розклад відрізняється протягом робочих днів і вихідних. 
-Співані римівки до запам'ятовування:
Раз, два - дерева,
Три, чотири - вийшли звірі,
П'ять, шість - падав лист,
Сім, вісім - пташки в лісі,
Дев'ять, десять - це сунички,
Підняли червоні личка.

Пташечко, пташечко,
Ходи, ходи,
Де твоє пір'ячко,
Скажи, скажи! 2р.

Рубрика "Маленькими крочками до Бога"
(У цій рубриці ми будемо розповідати діткам про основні цінності християнського життя. Ці розповіді допоможуть їм краще пізнавати світ, себе і Бога.)
-на уроці ми говорили про Бога-Творця світу. Що було навкруги до створення Господом світу?; скільки днів Господь творив світ; що творчі дії Бога тривали шість "днів", що ці дні не були звичайними днями, такими, що тривають 24 години, їх тривалість є для людини невідомою; що сьомого "дня" Господь звелів нам відпочивати, йти до церкви і в молитві Творця-Бога прославляти. Найбільшою подякою дитини Богові є її щира молитва! 
-Допоможіть дитині вивчити напам`ять молитву до Ангела Хоронителя,  начитуючи її щодня:

Ангеле Хоронителю мій
Ти все при мені стій
Рано,  ввечір,  вдень,  вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого! Домашнє завдання за 9-21-2019
Письмо: 
1. Вчитися писати і розпізнавати букви "А" 
2. Під час виконання завдання з розділу "Барвиста Абетка літера А" заоходьте дитину використовуючи кольорові олівці розмалювати лише ті малюнки,  назви яких починаються на літеру "А" 

Друковану версію цього завдання можна завантажити з долучення опустившись на долину сторінки.

Мовлення:
- Діти ознайомлювались з Алфавітом- великою країною, де живуть усі букви. Говорили про те, що таке буква, а що таке звук. Звук- це те що чуємо і вимовляємо. Звуки мови позначаються буквами.
- Розглядали малюнки із зображенням предметів, що починаються з літери "А"
- Слова уроку (автобус, абрикос, ананас, акваріум, айстри, абетка, ангел, апельсин).
-На уроці діти вчилися вслухатися  та розуміти римовані тексти пісень,  віршів,  молитов. Пропонується до запам'ятовування наступні співані римівки:

1, 2, 3 - ми є пальчики,
4 і 5 - ми будем рахувать,
6, 7, 8 -гоп, гоп, стоп,
9 і 10 - ідем на початок.

Маю два очка,- ними я бачу,
Маю дві ніжки,- ними я скачу,
Маю два вушка,- ними я чую,
Маю дві ручки,- ними працюю.

А також молитву до Ангела Хоронителя:

Ангеле  Хоронителю мій,
Ти все при мені стій, 
Рано, ввечір, вдень, вночі
Будь мені до помочі
Сторожи душу і тіла мого
Від усього злого. Амінь.

-під час тижня вести розмови ідучи до школи,  чи просто прогулюючись про пору року осінь. Які місяці є у осені. Яку погоду спостерігаємо. Що відбувається з природою восени. 

    

Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:22
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 21:05
Ċ
Nataliya Dudko,
25 вер. 2019 р., 20:18
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:12
Ċ
Nataliya Dudko,
25 вер. 2019 р., 20:19
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:47
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:39
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:20
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 20:20
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:47
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:47
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:46
Ċ
Nataliya Dudko,
10 жовт. 2018 р., 11:45
Ċ
Nataliya Dudko,
17 жовт. 2018 р., 16:55
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2018 р., 19:49
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:49
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:56
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 21:00
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:22
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:51
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:41
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:33
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:34
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 00:28
Ċ
Nataliya Dudko,
15 жовт. 2019 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:35
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 00:29
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:45
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:45
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:46
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:25
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:37
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:41
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:40
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2019 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:42
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:42
Ċ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 17:56
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 22:09
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:54
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:57
ĉ
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:34
ĉ
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:34
ĉ
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:35
ĉ
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:35
ĉ
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:35
ĉ
Nataliya Dudko,
6 трав. 2020 р., 17:15
ĉ
Nataliya Dudko,
23 трав. 2020 р., 19:43
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:07
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2019 р., 21:29
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:13
Ċ
Nataliya Dudko,
15 жовт. 2019 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 21:01
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:24
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:25
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:58
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:52
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:34
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:49
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:45
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:36
Ċ
Nataliya Dudko,
30 жовт. 2018 р., 21:18
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:42
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:07
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:06
ĉ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:58
ĉ
Nataliya Dudko,
25 жовт. 2018 р., 18:04
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:59
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:55
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:46
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:56
Ċ
Nataliya Dudko,
2 груд. 2018 р., 22:10
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:52
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2019 р., 21:27
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:33
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:51
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 19:54
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:54
Ċ
Nataliya Dudko,
20 жовт. 2019 р., 21:29
Ć
Рукавичка.mp3
(4166k)
Nataliya Dudko,
30 квіт. 2020 р., 18:38
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:46
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:46
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:52
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:41
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 00:31
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:36
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:36
Ċ
Nataliya Dudko,
6 жовт. 2019 р., 20:44
Ċ
Nataliya Dudko,
20 бер. 2020 р., 10:39
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 01:12
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:45
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:45
Ċ
Nataliya Dudko,
3 жовт. 2019 р., 19:46
Ċ
Nataliya Dudko,
18 лист. 2018 р., 20:58
Ċ
Nataliya Dudko,
13 груд. 2018 р., 19:25
Ċ
Nataliya Dudko,
15 груд. 2018 р., 18:52
Ċ
Nataliya Dudko,
30 січ. 2019 р., 20:42
Ċ
Nataliya Dudko,
12 лист. 2019 р., 19:42
Ċ
Nataliya Dudko,
28 бер. 2020 р., 00:31
ĉ
Nataliya Dudko,
23 трав. 2020 р., 19:39
Ċ
Nataliya Dudko,
15 жовт. 2019 р., 20:55