2018-2019 Навчальний Рік - Учителька п. Ярина Глум

Домашнє завдання на 22 грудня

Вітаємо усіх батьків з чудовим виступом Ваших діточок на Різдвяному концерті! 

1. Практикуйте читання слів на роздрукованому додатку. (Додаток можна знайти на цій веб сторінці внизу під усіма домашніми завданнями:  "22 грудня_Домашнє завдання")  
2. Розгляньте малюнки, прочитайте склади, утворіть слова. З'єднайте слова з відповідними малюнками. (Роздрукований додаток, а також він є у додатку на цій сторінці).
3. У класі ми опрацьовували віршик "Уранці біля хати ". Попросіть дитину відповісти на питання: Яка пора року у віршику? Чому так вважаєте?  Хто приходив до хати? Які сліди залишив?   
3. Намалюйте і опишіть свою улюблену ялинкову прикрасу.
Домашнє завдання на 15 грудня

1. Письмо. Виконайте вправу на сторінці 10 у  зошиті Вчимось писати (літера К).

2. Практикуйте читання складів і слів на сторінці 51 уРобочому зошиті дошкільнят.

3. Перегляньте мультфільм-казку Золотий павучок (Іван Маклкович, Абабагаламага)

https://www.youtube.com/watch?v=zRgLg5leqMk

 Яка пора року у казці? Яке свято надходило? Хто приніс діткам ялинку? Чим діти прикрасили ялинку? Хто жив у тій ялинці? Що зробив павучок? Чи Святий Миколай не забув про діток? Які ялинкові прикраси ви маєте? 


Пригадуємо Вам, що 15 грудня у нашій школі відбудеться Різдвяний концерт. Діти повинні бути вбрані у вишиванках. Також, не потрібно приносити до школи Робочий зошит дошкільнят та зошит Вчимось писати. Не забудьте дати дітям перекуску.


Домашнє завдання на 8 грудня

1. Письмо. Закінчіть вправу на сторінці 8 у  зошиті Вчимось писати (літера Л).

2. Практикуйте читання складів і слів на сторінці 45 уРобочому зошиті дошкільнят.

3. Перегляньте/опрацюйте вправу 1 та 2 на сторінці 47 уРобочому зошиті дошкільнят.

4. Розгляньте малюнки. Прочитайте склади і утворіть слова. Зєднайте слова з відповідними малюнками.


Домашнє завдання на 1 грудня

1. Письмо. Закінчіть вправу на сторінці 7 у зошиті Вчимось писати (літера С).

2. Практикуйте читання складів і слів на сторінці 40 уРобочому зошиті дошкільнят.

3. Виконайте вправу 1 та 2 на сторінці 41 уРобочому зошиті дошкільнят”. (Прочитайте дитині віршик, попросіть відповісти на питання та розмалювати малюнок)

4. Прочитайте дитині казку Їжак і заєць Івана Франка.   Як їжачок обхитрував зайця? Чи пригадуєте казку про Лисичку і Рака? (Заняття 3) Чому лисичка насміхалася з рака? Як він її провчив? Чим подібні ці дві казки? Чи гарно насміхатися з меншого, слабшого, повільнішого? Чому так думаєте?


Домашнє завдання на 17 листопада

1. Практикуйте читання складів та слів  на сторінці 35 у Робочому зошиті дошкільнят.

2. Письмо. Виконайте вправу на сторінці 6 у  зошиті Вчимось писати (літера І). Не обов'язково виписати цілу сторінку. 

3. Прочитайте дитині  2 частини оповідання “Про фею Дорофею Вікторії Ковальчук (1-ша частина на сторінці 33 у Робочому зошиті дошкільнят, 2-га частина у додатку на цій сторінці). Ми читали у класі 1-шу частину. Попросіть дитину розказати, якою він/вона уявляє осінь. Як змінився ліс і парк, погода, як звірята готуються до зими? 


Домашнє завдання на 10 листопада

1. Практикуйте читання складів у Робочому зошиті дошкільнят (заняття 2-7).

2. Прочитайте дитині казку Летючий капелюх Марини та Сергія Дяченків (Казка ця дуже довга). Ми читали її у класі, а на наступному занятті будемо обговорювати (персонажі казки, куди поїхали хлопчики, хто жив з дідусем, де працювали батьки хлопців.....)

https://mala.storinka.org/летючий-капелюх-марина-та-сергій-дяченки-андрій-бондарчук.html


Домашнє завдання на 3 листопада

1. Письмо. Закінчіть вправу на сторінці 5 у  зошиті Вчимось писати (літера И)

2. Практикуйте читання складів на сторінці 27 у  “Робочому зошиті дошкільнят.

 3. Перегляньте мультфільмСонячний коровайhttps://www.youtube.com/watch?v=KzAbico42TI

У класі ми читали казку Колобок, а на наступному занятті будемо говорити, чи є щось подібного у цих двох історіях.

4. Які місяці осені пам'ятаєте? Як вважаєте, чому листопад дістав таку назву?  Якого кольору листя восени? Чи осінь позолочує усі дерева? Чи з усіх дерев опадає листя? 

Пригадуємо, що наступної суботи (3-го листопада) об 11 годині у школі відбудеться Карнавал. Просимо, щоб діти не приходили до школи зранку у костюмах. Ми будемо мати заняття до 10:45.

Прийдіть до класу о 10:45, щоб перебрати дитину у костюм. Також просимо, щоб ви супроводжували свою дитину на карнавалі.

3-го листопада ми не будемо використовувати Робочий зошит дошкільнят і зошит Вчимось писати. (Не потрібно їх приносити. Дайте дитині лиш олівці. Будемо повторювати літери, практикувати письмо і читати казку).


Домашнє завдання на 27 жовтня
1. Письмо. Закінчіть вправу на сторінці 4 у зошиті Вчимось писати (літера Н).
2. Читання. Практикуйте читання складів на сторінці 22 у  “Робочому зошиті дошкільнят. (Вправа 1 і 2)
3. Прочитайте дитині вірш Журилась під осінь малесенька жабка (сторінка 23 у Робочому зошиті дошкільнят).  Попросіть відповісти на питання: Чому жабка була сумна? Яка пора року описана? Як вважаєте, чому місяць жовтень так називається? Що пожовтіло восени? Чи жабка теж стане жовтою?

Домашнє завдання на 20 жовтня

1.  Письмо. Виконайте вправу на сторінці 3 у  зошиті Вчимось писати (літера М). 

2. Читання. Практикуйте читання складів на сторінці 17 у  “Робочому зошиті дошкільнят. (Вправа 1 і 2)

3. У класі ми читали казку Мед для мами (І.Малкович, С.УС) Перегляньте цю мультфільм-казку   https://www.youtube.com/watch?v=W0GH6L_MdNM

Попросіть дитину відповісти на питання: Куди пішов Зайчик? Чому? Чи мама йому дозволила самому піти до крамниці? Хто допоміг Зайчику перейти дорогу, яку ремонтували? Хто продавав мед у Медовій крамниці?Чи Зайчик памятав дорогу додому? Хто допоміг йому впізнати свою вулицю? Де жив Зайчик? Коло вежі з годинником? Коло ферми? Коло аеропорту? Чи памятаєте, як Зайчик дістався додому? Як називається вулиця, на якій живе Зайчик? Як ви думаєте, чи мама була сердита на Зайчика? Чому так думаєте? Чи ви знаєте свою адресу? Чи слухаєте маму і тата?


Домашнє завдання на 13 жовтня
1. Письмо. Закінчіть вправу  на сторінці 3 у зошиті Вчимось писати (літера О).
2. Виконайте вправу 2 на сторінці 15 у "Робочому зошиті дошкільнят" (Розгляньте малюнки. Встановіть послідовність подій.) Ми не встигли виконати цю вправу у школі.
3. У класі ми читали вірш Ходить гарбуз по городу. Перечитайте дитині вірш і попросіть відповісти, де ходив гарбуз? (По вулиці? По парку? По городу?) Що таке город? Що росте на городі? Коли ми збираємо врожай? Розгляньте малюнок і назвіть овочі, які памятаєте з вірша. (У класі ми додали до вірша частину про морквицю, гарбузову сестрицю) Домалюйте ті овочі, яких бракує. Розмалюйте малюнок.
4. Намалюйте свою улюблену страву. Опишіть її. У класі діти будуть описувати свої страви, не називаючи їх, щоб інші здогадалися, що вони люблять їсти. Наприклад, борщ: червоний, рідкий, його треба їсти ложкою, може бути гарячий, мама/тато/бабуся туди дає буряк, моркву, сметану... 


Домашнє завдання на 6 жовтня

1. Вивчіть молитву Ангелику мій.

2. Виконайте вправу 2 на сторінці 2 у зошиті Вчимось писати (літера У). 

3. У класі ми читали казку Лисичка і рак(Іван Франко).  Попросіть дитину відповісти, чому лисичка насміхалася з рака? Чи гарно кепкувати/сміятися з молодшого, слабшого, повільнішого? Як рак її провчив? Допоможіть дитині підібрати якомога більше слів/словосполучень, щоб описати лисичку чи рака. 

Нагадуємо, що діти повинні мати змінне взуття.


22 вересня
Шановні батьки, вітаємо Вас у дошкіллі. 
Нагадуємо, що дітям щосуботи потрібно мати у школі "Робочий зошит дошкільнят", зошит "Вчимось писати друковані літери", 2-3 простих олівці і перекуску. Не забудьте дати дітям змінне взуття.
Домашнє завдання буде виставлене на цій сторінці, а також видруковане на окремому аркуші паперу.

Домашнє завдання на 29 вересня

1. Вивчіть молитву Ангелику мій.

2. Виконайте вправу 1 на сторінці 2 у зошиті Вчимось писати (літера А).

3. Попросіть дитину вибрати один з поданих малюнків (астронавт і акула) і описати його. Допоможіть дитині підібрати якомога більше слів/словосполучень, щоб описати акулу чи астронавта. Можна вигадати якусь історію про них.  Наприклад, акула живе у воді, вона має хвіст, акула велика, вона страшна  риба, я бачив/бачила її в акваріумі...

4.  Поміркуйте і намалюйте, що сниться котику. Розмалюйте малюнок.                                                

 
ĉ
ukrschoolnycKgrade ukrschoolnycKgrade,
16 груд. 2018 р., 09:55
ĉ
ukrschoolnycKgrade ukrschoolnycKgrade,
10 лист. 2018 р., 16:32