2019-2020 Навчальний Рік - Учителька п. Ярина Глум


Домашнє завдання на 23 листопада
    Цієї суботи ми мали менше часу для роботи у класі, тому не встигли зробити все, що планували. Якщо Ви маєте бажання і час, то додатково до домашнього завдання, прочитайте дитині вірш "Де стояло літо" (вправа 7 на стор 53 у Зошиті дошкільняти) і поговоріть про нього. Наприклад, яка пора року у вірші? Де сиділа заспана сова? На кого вона дивилася? Кого хотів спіймати лис? Чи лис спіймав мишу?
 
1. Пограйте з дитиною гру, хто більше добере слів, чи словосполучень, щоб описати лисичку (будь-що про лисичку). Вправа 8 на сторінці 54 у Зошиті дошкільняти. Ми будемо грати цю гру у класі.
2. Опрацюйте з дитиною чистомовки на сторінці 51 (вправа 4). Намалюйте волошки.
3. Практикуйте читання складів та слів на сторінці 52 (вправа 5).
4. Виконайте вправу 6 на сторінці 52.
5. У класі ми "читали" казку Івана Франка "Їжак і заєць" (вправа 10 на стор 55). Попросіть дитину розказати Вам, про кого ця казка. Чому заєць насміхався з їжака? Як їжак і їжачиха його провчили? Чи гарно насміхатися з молодшого, слабшого, повільнішого? Домашнє завдання на 16 листопада
1. Попросіть дитину розповісти Вам про малюнок на сторінці 42 у Зошиті дошкільняти (вправа 1 урок 8). Якою є осінь? Що несе птаха-осінь на своїх крилах? Чи квіти радіють осені? Чому так думаєте?
2. Практикуйте читання складів та слів (вправа 5) на сторінці 44 у Зошиті дошкільняти.
3. Перегляньте мультфільм-казку "Їжачок і Соловейко". Ми читали цю казку у класі і будемо її обговорювати на наступному уроці:
4. Виконайте вправу 7 на сторінці 46. Вигадайте осіннє звірятко, пташку, квітку чи просто створіть аплікацію. Виконайте вправу на окремому аркуші паперу. У класі діти будуть розповідати про своїх звірят.
5. У зошиті вчимось писати виконайте вправу на сторінці 6 (літера І). Не потрібно написати усі рядки. Попросіть дитину практикувати письмо складів (перших 4 рядки).
Домашнє завдання на 9 листопада
    Сподіваємося, що діти гарно провели час на Осінньому карнавалі. 
    Оскільки ми мали обмаль часу у суботу, то не починали урок 8, а повтрювали літери, місяці, пригадували казки, які читали у школі і навіть писали "диктант" (декілька складів і слово МА-МА). Ваші діти МОЛОДЦІ!!! 
    Також, ми читали казку Мар'яни Князевич "Шустрик"( в-ва Абабагаламага). Нажаль, не  можу знайти посилання, де б можна було цю казку послухати, чи прочитати. 
    Дуже важливо наголосити, що ми казки у класі дітям НЕ читаємо, а розказуємо. Розказуємо вкорочено, простими реченнями, вказуємо на основні персонажі, деталі, часом пропускаємо якісь події в казці, які б могли засмутити дітей. Так і в казці "Шустрик", ми повністю пропустили сторінку, де Гусак розмірковував про свою долю подальшу. 

    Важливе оголошення!
21 грудня  в 11 годині ми маємо нагоду піти до Українського Музею і майструвати золотих павучків (традиційну українську ялинкову прикрасу). 
Десь у грудні у класі ми будемо читати казку "Золотий павучок", то це було б чудове продовження Різдвяної теми.  
Вартість квитка $10. Батьки повинні супроводжувати дітей. Батькам не потрібно окремого квитка. 

1. Перегляньте мультфільм : https://www.youtube.com/watch?v=A4Mlw81A_UA
У класі ми будемо його обговорювати.
Домашнє завдання на 2 листопада

Наступної суботи (2 листопада) у Школі проходитиме Осінній карнавал. Ми будемо мати уроки до 10:40. 
Оскільки часу є досить мало, то ми будемо повторювати вивчені літери, місяці, читати казку.  Просимо, щоб діти принесли Зошит дошкільняти.
Також, просимо, щоб діти не прийшли до школи  вже у своїх костюмах. Карнавал починається об 11 годині і Ви зможете перебрати їх у костюми о 10:50. Просимо Вас супроводжувати своїх дітей на Карнавалі. 

1. У класі ми говорили про місяці осені: які місяці осені ви пам'ятаєте; що цікавого ми робимо у вересні, жовтні; як ви думаєте, чому місяць листопад дістав таку назву? 
Опрацюйте вправу 1 на сторінці 34 у Зошиті дошкільняти.
2. Практикуйте читання складів та слів (вправа 5) на сторінці 36 у Зошиті дошкільняти.
3.  У класі ми говорили про слова з протилежними значеннями. Виконайте вправу 8 на сторінці 38.
4. Виконайте вправу 9 на сторінці 39.
5. У класі ми читали казку "Колобок". Попросіть дитину розказати Вам цю казку. Хто такий колобок? Яких звірят він зустрів? Як лисичка обхитрувала колобка? Поміркуйте, що потрібно щоб замісити тісто?

Домашнє завдання на 26 жовтня
1. Перегляньте вправу 2 на сторінці 29 у зошиті дошкільняти. Пограйте з дитиною гру, хто більше складе речень про кукурудзу. Ми грали цю гру у класі, то дуже багато цікавого дізналися про кукурудзу :)
2. Практикуйте читання складів (вправа 3 на сторінці 30 у Зошиті дошкільняти).
3. Опрацюйте вправу 4 на сторінці 30 (чистомовки).
4. У класі ми читали вірш про жабку (вправа 6 на сторінці 31). Попросіть дитину відповісти на питання: Про кого був цей вірш? Чому жабка сумна? Як ви думаєте, яка пора року у вірші?
5. Виконайте вправу 8 на сторінці 32 у зошиті дошкільняти. 
6. У зошиті Вчимось писати виконайте вправу на сторінці 4 (літера Н). Лише 2 рядки літери Н, та склади НА, НО та НУ. 

Домашнє завдання на 19 жовтня
1. Перегляньте вправу 1 на сторінці 21 у Зошиті дошкільняти. У класі ми говорили про перші два місяці осені. Попросіть дитину відповісти на питання: Як називається перший місяць осені? Другий? Куди діти ідуть у вересні? Що ще можна робити у вересні? Чому місяць жовтень дістав таку назву?
2. Практикуйте читання складів ( вправа 3 на сторінці 23 у Зошиті дошкільняти). 
3. Опрацюйте вправу 4 на сторінці 23 у Зошиті дошкільняти.  Прочитайте дитині чистомовки, тоді попросіть дитину прочитати початок рядка (лише склади УМ, АМ, МО та МА),  прочитайте  їй/йому продовження чистомовки, заохочуйте пригадати останнє слово у рядку.
4. У класі ми читали казку "Мед для мами". Перегляньте цей мультфільм-казку: 
 Попросіть дитину відповісти на питання вправи 9 на сторінці 26 у Зошиті дошкільняти. У класі ми будемо говорити про цю казку знову.

Домашнє завдання на 12 жовтня
1. Опрацюйте з дитиною вправу 4 на сторінці 17 у Зошиті дошкільняти.  Прочитайте дитині чистомовки, тоді попросіть дитину прочитати початок чистомовки (літери О-О-О,  А-А-А, У-У-У та О-А-У) і разом пригадайте її закінчення.
2. У класі ми читали вірш "Ходить гарбуз по городу" (сторінка 18 у Зошиті дошкільняти). Попросіть дитину розглянути ілюстрації до вірша, назвати усі зображені овочі і розказати Вам про що цей вірш. Прочитайте дитині ще раз вірш і попросіть пригадати, що питав гарбуз у "своїх родичів" і що вони йому відповідали.
3. Розгляньте з дитиною українську абетку на сторінці 3 у Зошиті дошкільняти, знайдіть і розмалюйте літери А, О, та У.
4. Закінчіть вправу 1 на сторінці 3 у зошиті Вчимось писати (Літера О).Домашнє завдання на 5 жовтня
1. Опрацюйте з дитиною вправу 3 на сторінці 11 у Зошиті дошкільняти.  Прочитайте дитині чистомовки, тоді попросіть дитину прочитати початок чистомовки (літери У-У-У та А-А-А) і разом пригадайте її закінчення.
2. Виконайте вправу 7 на сторінці 13 у Зошиті дошкільняти.                                                 
3. Закінчіть вправу 2 на сторінці 2 у зошиті Вчимось писати (літера У).
4. У класі ми читали казку Івана Франка "Лисичка і Рак". Точніше, ми розказували дітям цю казку трошки простішими реченнями :). 
 Попросіть дитину розказати Вам, що вона/він пам'ятає про цю казку, відповісти на питання вправи 8 на сторінці 14 у Зошиті дошкільняти та розмалювати малюнок
У класі ми будемо обговорювати цю казку.


Домашнє завдання на 28 вересня
1.  Прочитайте дитині декілька разів молитву "Ангелику мій" на сторінці 5 у Зошиті дошкільняти  і, по можливості, вивчіть її . Ми будемо щосуботи розпочинати наші заняття цією молитвою.  
2.  Опрацюйте з дитиною вправу 4 на сторінці 6 у Зошиті дошкільняти.  Прочитайте дитині чистомовки, тоді попросіть дитину прочитати початок чистомовки (літери А-А-А) і разом пригадайте її закінчення.
3.  Виконайте вправу 1 на сторінці 2 у зошиті Вчимось писати (літера А).
4.  Поміркуйте і намалюйте, що сниться котику. Розмалюйте малюнок. (Додаток 1 - attachment below). У класі діти будуть розповідати про свої малюнки.  


ĉ
ukrschoolnycKgrade ukrschoolnycKgrade,
21 вер. 2019 р., 18:25